Marketing

Přiveďte zákazníky na svůj web a přesvědčte je ke konverzi

Dobře nastavená marketingová strategie se pozná tak, že splňuje vaše obchodní cíle. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější kanály pro vaši propagaci, sestavíme plán na míru, postaráme se o hladký průběh a pak to celé vyhodnotíme.

Tohle za vás vyřešíme

Sociální sítě

Sociální sítě jsou skvělým způsobem, jak zvyšovat povědomí o své firmě či značce, budovat si vztah s potenciálními zákazníky a komunikovat s veřejností. Postaráme se o tvorbu vašeho obsahu i obsahovou strategii vaší značky.

Tvorba obsahu a správa

Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký obsah tvořit, dochází vám nápady a sociální sítě vám negenerují žádné zákazníky, pak nás neváhejte kontaktovat. 

 Uděláme analýzu

• Navrhneme strategii

 Vytvoříme plán příspěvků

 Pak to celé vyhodnotíme

Reklama a propagace

Vytěžíme s vašich sociálních sítí maximum nastavením efektivních reklamních kampanch. Zvýšíme návštěvnost webu i počet spokojených zákazníků.

SEO a PPC

Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější kanály a způsoby pro vaše zviditelnění a dovedeme zákazníky ke konverzi. Možností je opravdu hodně a je škoda nevyužít potenciál digitálního světa na maximum!

SEO

 Optimalizace pro vhledávače

 SEO analýza

 Analýza klíčových slov

 Link buiding

PPC

 PPC audit

 Textová reklama

 Bannerová reklama v obsahové síti

 PPC pro e-shopy

 YouTube reklama

E-mailing

Nastavit úspěšnou e-mailovou kampaň není v dnešní době nic jednoduchého. S našimi profesionálními nástroji si ale dokážeme poradit a předejít všem rizikům. Nemusíte se už bát, že vaše maily skončí ve spamu nebo koši.

E-mailové kampaně

Postaráme se o vaše newslettery a nastavíme efektivní e-mailové kampaně, které vám budou vydělávat. 

E-mailová automatizace

Chytrá automatizace vašich e-mailů je základ úspěchu. Nastavíme pro vás automatická přání k narozeninám, upozornění na opuštěné košíky, retenční kampaně a v neposlední řadě cross-sell i up-sell kampaně.